Logo Hostgrafia
Start

Pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie? Najprościej rzecz ujmując jest to proces, którego przedmiotem jest promowanie strony, sklepu, serwisu internetowego. Celem tego procesu jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania dla określonych słów/fraz kluczowych.

Nie jest to zadanie proste zwłaszcza, że nie jesteśmy jedynym podmiotem zainteresowanym najwyższą pozycją. Konkurencja jest duża - a liczy się tylko 10 najwyższych wyników. Jak się tam znaleźć? Co należy zrobić? Do kogo się zwrócić?

Do specjalistów. Ilość wiedzy, którą należy posiąść, aby z powodzeniem promować swoją stronę w Internecie jest olbrzymia, a na dodatek stale pojawiają się nowe zasady określające prawidłowy proces pozycjonowania. Pozycjonowanie stało się nauką, procesem który wymaga nieustannej obserwacji zachodzących zmian i śledzenia nowinek technologicznych.

Wybierz naszą firmę a otrzymasz gwarancję rzetelności prowadzonych działań przy zastosowaniu najbardziej optymalnych, bezpiecznych technik.

Zasady współpracy - czyli jak pracujemy.

  • Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Na podstawie rozmowy z klientem określamy główne cele, zasięg działania, wybór słów/fraz kluczowych, okres umowy oraz formę rozliczeń (stawka dzienna dla określonych pozycji lub ryczałt). 
  • Zajmujemy się optymalizacją kodu oraz treści strony pod kątem pozycjonowania. 
  • Cztery razy w miesiącu publikowany jest automatyczny raport o przebiegu procesu pozycjonowania

Dlaczego my?

  • gromadzimy doświadczenie od 2005 roku
  • stworzyliśmy i wypromowaliśmy dziesiątki stron
  • "trzymamy rękę na pulsie" - stale śledzimy zachodzące zmiany i uaktualniamy swoją wiedzę

Jeśli jesteś zainteresowany/a lub masz pytania nie wahaj się skorzystać z formularza kontaktowego lub zostaw swój nr telefonu (w stopce) - oddzwonimy.

Copyright © 2014 - 2024 Hostgrafia All rights reserved
Script logo
Jak działamy